Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Reset settings

CIĘCIE LASEROWE RUR I PROFILI

static_top2-(1).jpg

Nasz park maszynowy wzbogacił się o najszybszą na świecie wycinarkę laserową do rur i profili

TruLaser Tube 5000 fiber wykorzystuje optymalnie siłę lasera na ciele stałym, jak żadna maszyna do tej pory.
Dla użytkownika oznacza to krótki czas obróbki i duże szerokości możliwych rur i profili.

 

Dzięki Smart Profile Detection można automatycznie załadować także profile o wymagających geometriach.

 

SeamLine Tube identyfikuje spoiny lub znakowania, aby każda rura była prawidłowo ustawiona na maszynie;
funkcja może również skanować wnętrze maszyny.

 

Dzięki strategii jednej głowicy tnącej można obrabiać laserem wszystkie rodzaje i grubości materiału bez zmiany głowicy tnącej.

 

Maszyna też myśli: czujniki rozpoznają, czy detal prawidłowo opuścił maszynę.

 

RapidCut sprawia, że duże posuwy lasera na ciele stałym są zauważalne już przy najmniejszych konturach. Szczególnie przy cienkim materiale stanowi to dodatkowy plus dla produktywności.

Cięcia ukośne do 45 stopni

                                                           

       

Koniec z ręcznym ustawianiem: mechanizm regulacji FocusLine niezmiennie utrzymuje położenie ogniska lasera i dopasowuje je automatycznie do materiału.

 

PierceLine steruje procesem szlifowania wcinającego i nadzoruje go. Gdy materiał jest całkowicie oddzielony, proces szlifowania wcinającego zostaje zakończony. Prowadzi to do precyzyjnych wyników i krótszych czasów obróbki.

 

Stoły taśmowe ustawione na ergonomicznej wysokości ułatwiają wyładowanie rur i profili. Dodatkowo służą jako praktyczny bufor dla materiału.

 

TruTops Tube pozwala na efektywną i szybką obróbkę kompleksowych konstrukcji rurowych, oprogramowanie z wbudowanym modułem konstrukcji 3D zapewnia bezpieczeństwo produkcji i dokładność.

Obszerne portfolio oprogramowania TruTops zapewnia wsparcie w trakcie całego procesu produkcji. Sterowanie przebiegiem operacji od zarządzania zleceniami klienta i procesami zaopatrzenia aż po dostawę wyprodukowanych detali jest łatwe, a zarazem precyzyjne. Bezpośrednie połączenie z układem sterowania maszyny zapewnia wgląd w status zleceń w dowolnym czasie.