Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Reset settings

Profesjonalne cięcie rur i profili

Dzięki wyborze naszych usług, mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm, jakość oraz produkt, który będzie w pełni spełniał oczekiwania i wymagania. Choć siedziba firmy znajduje się w Sokołowie, Warszawa i Pruszków to główne miasta, jeśli w grę wchodzi współpraca z odbiorcami naszych usług. Wybierając cięcie profili, czy stawiając na cięcie rur laserem, gwarantujemy jakość, szybkość i zadowolenie naszych klientów.

Laserowe cięcie rur metodą, która owładnęła rynek

Rosnące dziś wymagania klientów powodują, iż wciąż musimy iść do przodu, dlatego stale rozwijamy ofertę i wzbogacamy swoje usługi. Cięcie rur laserem to jedna z możliwości, która cieszy się w ostatnim czasie bardzo dużą popularnością. Dlaczego? Bo daje Państwu produkt w szybkim czasie, gwarantuje pełną precyzję, największą powtarzalność w porównaniu z innymi metodami, a do tego taką jakość techniczną, że cięcie profili, czy też laserowe cięcie rur to rozwiązania, na które po prostu warto postawić.

Park maszynowy to priorytet

Dzięki inwestycji w najlepsze z maszyn umożliwiających np. cięcie CNC, zapewniamy najwyższą jakość usług. Niezawodność, szybkość i precyzja sprawiają, że możemy dziś Państwu zaoferować cięcie rur laserem, jak również i cięcie profili wedle Waszych potrzeb i wymagań, zgodnie z oczekiwaniami i wytycznymi niezbędnymi do uzyskania finalnie jak najlepszego produktu.

cięcie profili Warszawa

Oferując Państwu nasze usługi, dysponujemy najwyższej jakości maszynami. Laserowe cięcie rur nie stanowi dziś żadnego problemu. To, co zapewnia nam sukces w naszej branży, to przede wszystkim maszyna - TruLaser Tube 5000 fiber - optymalna siła lasera na ciele stałym. To sprawia, że praca z tym urządzeniem zapewnia nam możliwość stworzenia dla Państwa produktu takiego, jaki jest Wam potrzebny, w stosunkowo szybkim czasie z dużą powtarzalnością i w bardzo dobrej cenie.

Możliwości maszyn:

  • Smart Profile Detection – pozwala na cięcie profili, które mają wymagające geometrie
  • SeamLine Tube – skanowanie wnętrza maszyny i odpowiedzialność za prawidłowe ustawienie rury w jej wnętrzu
  • RapidCut – stosowanie konturów, cięcia ukośne do 45stopni
  • FocusLine – dopasowywanie automatyczne ogniska lasera do konkretnego materiału
  • PierceLine – sterowanie procesem szlifowania i nadzorowanie go
  • TruTops Tube – efektywna i szybka obróbka konstrukcji rurowych, dodatkowo z wbudowanym modułem konstrukcji 3D.