Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Reset settings

GIĘCIE BLACHgięcie blach warszawa

Gięcie blach – profesjonalne modelowanie termoplastyczne metali

Gięcie blach, w tym gięcie stali to jedna z podstawowych, a zarazem najważniejszych z dostępnych współcześnie metod technologicznej obróbki materiałów. Gięcie blach polega na trwałej zmianie krzywizn przedmiotu. Termin ten można odnieść zarówno do wyginania stali, jak również jej prostowania przy jednoczesnym zachowaniu spójności materiału poddawanego obróbce. Zachowanie spójności materiału podczas modelowania termoplastycznego jest niezwykle istotne z perspektywy utrzymania właściwości fizycznych modelowanego elementu.

Prasy krawędziowe Amanda - profesjonalne gięcie stali

Do termoplastycznego modelowania metali, takiego jak gięcie stali wykorzystujemy wyłącznie najnowocześniejsze technologie i urządzenia. W naszym parku maszynowym znajdziecie Państwo m.in. prasy krawędziowe marki Amanda.

Prasy Amanda to gwarancja uzyskania najwyższej dokładności oraz powtarzalności podczas obróbki, dzięki czemu z taką samą precyzją i starannością możemy sprostać każdemu zleceniu – zarówno nisko-, jak i wysokonakładowemu. Dodatkowym atutem pras marki Amanda jest wysoka wydajność oraz szybkość pracy, która zapewnia dogodne terminy realizacji.

Warszawa, Pruszków i okolice – gdzie szukać pomocy w zakresie profesjonalnego modelowania metali?

Usługi związane z termoplastycznym modelowaniem metali, takie jak gięcie blach świadczymy na rzecz przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Do skorzystania z naszej oferty szczególnie zachęcamy klientów z Warszawy i okolicy. Oferujemy najwyższą jakość usług przy zachowani krótkich terminów realizacji.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących przebiegu procesu modelowania zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji.

Nacisk = 150 ton
Maksymalna grubość giętego materiału = 50mm
Maksymalna długość krawędzi gięcia = 3m

gięcie stali pruszkówgięcie blach i stali