Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Reset settings

WALCOWANIE BLACHY

Walcowanie blachy

Walcowanie to jedna z najpopularniejszych metod plastycznej obróbki metali, w tym również zwijania blach. Walcowanie polega na kształtowaniu materiału przy użyciu obracających się walców, tarcz lub rolek. Identyczny efekt uzyskuje się poprzez kształtowanie materiału pomiędzy przemieszczającymi się względem siebie narzędziami płaskimi.

Zależnie od potrzeb oraz późniejszego zastosowania obrabianego materiału walcować można wzdłużnie, poprzecznie, pielgrzymowo, kuźniczo u skośnie.

Ręczne i automatyczne walcowanie blach – profesjonalnie i tanio.

Zależnie od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta, a także parametrów obrabianego materiału usługi z zakresu walcowania blach realizujemy przy użyciu walcarek ręcznych i automatycznych. Zarówno walcarki ręczne, jak i urządzenia automatyczne pozwalają na walcowanie blachy każdego rodzaju. Różnią się natomiast parametrami i wydajnością.

Walcarka ręczna Walcarka automatyczna
Max grubość blachy 1,5 mm 1,0 mm
Max długość blachy 1000 mm 1000 mm
Min fi walcowania 80 mm 80 mm
Max fi walcowania 1000 mm 400 mm

Walcowanie blach – zakres oferty

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne, a zarazem niedrogie usługi walcowania blach każdego rodzaju. Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą precyzją i starannością. Oferta obejmuje realizację pojedynczych zleceń, jak również zleceń wysokonakładowych. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw z terenu miasta Warszawa oraz okolicy. Z naszej oferty korzystają klienci z miejscowości, takich jak Reguły, Sokołów, czy Pruszków. Zachęcamy do współpracy.

walcowanie blach

walcowanie blachy warszawa