Theme Settings

Mode Layout
Theme color
Choose your colors
Reset settings

CIĘCIE LASEREM

cięcie blachy laserem

Wycinanie laserowe – usługa dla wymagających

Cięcie blachy laserem to innowacyjna usługa polegająca na wykorzystywaniu mocy wiązki laserowej do wycinania z blaszanych arkuszy elementów o dowolnych kształtach i rozmiarach, jak również precyzyjnego wycinania detali w większych i mniejszych elementach z blachy. Ze względu na precyzję wykorzystywanego narzędzia laserowe cięcie blach umożliwia bardzo dokładne i czyste cięcie również w obrębie niewielkich elementów.

Wycinarki laserowe eVision – szybkość i precyzja

Cięcie blach laserem wykonujemy przy użyciu sprzętu najnowszej generacji – wycinarek laserowych eVision, które zostały zaprojektowane, aby spełniać najwyższe oczekiwania Klientów. eVision to udoskonalony model wycinarek marki EAGLE, dzięki którym precyzyjne cięcie blachy laserem jest prostsze niż kiedykolwiek dotąd.

Pełna automatyzacja procesu przy jednoczesnej optymalizacji poszczególnych komponentów urządzenia sprawia, że cięcie laserowe odbywa się dynamicznie i szybko umożliwiając realizację zleceń wysokonakładowych przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Natomiast dzięki możliwości swobodnego wyboru mocy lasera od 1 do 6 kW precyzyjne i czyste cięcie laserowe może być wykonywane na elementach z materiałów o różnej grubości i twardości. Kompleksowej obróbce możemy poddać blachy czarne, stal nierdzewną, aluminium, miedź oraz mosiądz.

Cięcie blach laserem – precyzyjna usługa dla klienta biznesowego oraz osoby prywatnej.

Ze względu na dogodną lokalizację usługi, w ramach których oferujemy laserowe cięcie blach oraz wycinanie laserowe detali w blachach o różnych grubościach kierujemy do Klientów z terenu całego miasta Warszawa i okolic. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy oraz osoby prywatne z miejscowości, takich jak Pruszków, Reguły, czy Sokołów k. Warszawy. W ramach realizowanych usług przyjmujemy zlecenia wysokonakładowe oraz nietypowe.

Osoby zainteresowane usługą zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy ewentualne wątpliwości dotyczące procesu obróbki.