Cięcie blach

Oferta

W naszej ofercie znajduje się innowacyjna usługa cięcia blachy laserem

Usługa polega na wykorzystywaniu mocy wiązki laserowej do wycinania z blaszanych arkuszy elementów o dowolnych kształtach i rozmiarach, a także precyzyjnego wycinania detali w większych i mniejszych elementach. Korzystamy z najlepszych narzędzi na rynku, co umożliwia nam bardzo dokładne i czyste cięcie nawet w obrębie najmniejszych elementów!

Nasz park maszynowy posiada 3 rodzaje wycinarek EAGLE:

EAGLE eVision F 1,5 1530
EAGLE e Vision F 3,0 1530
EAGLE INSPIRE F 6,0 1530

Szybka i precyzyjna wycinarka laserowa eVision

Cięcie blach wykonujemy przy użyciu sprzętu najnowszej generacji - wycinarek laserowych eVision. Urządzenie to zostało zaprojektowane tak, aby spełniać wszystkie oczekiwania klientów. Pozwalają one na pełną automatyzację procesu przy jednoczesnej optymalizacji poszczególnych komponentów urządzenia, czyniąc cięcie laserowe szybkim i dynamicznym procesem!

Dzięki możliwości wyboru mocy lasera (od 1 do 6 kW) możemy wykonać precyzyjne i czyste cięcie na elementach z materiałów o różnej grubości i twardości. Kompleksowej obróbce możemy poddać blachy czarne, stal nierdzewną, aluminium, miedź oraz mosiądz.

Wycinarki laserowe INSPIRE - najwyższa precyzja wycinanych detali

Wycinarki laserowe z serii Inspire to zaawansowane technologicznie, precyzyjne i dynamiczne urządzenia dedykowane wymagającej produkcji masowej np. wycinanie elementów do silników elektrycznych oraz elementów o skomplikowanych kształtach. Ich podstawową cechą jest wydajność. Wycinarki z serii Inspire osiągają prędkość cięcia do 150 m/min oraz przyspieszenia rzędu 6G. Gwarantują maksymalnie wysoką jakość, precyzję i efektywność cięcia.

Partner's logo
Partner's logo
Partner's logo
Partner's logo