Pozostałe
usługi

Oferta

Zawijanie blachy

Zawijanie blachy to proces plastycznej obróbki metalu, w wyniku którego możemy otrzymać element metalowy o wybranym kształcie. Zależy nam na zadowoleniu Naszych Klientów, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością. Zapewniamy szybkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny oraz dogodne systemy rozliczeń.

Walcowanie

Walcowanie to jedna z najpopularniejszych metod plastycznej obróbki metali, w tym również zwijania blach. Walcowanie polega na kształtowaniu materiału przy użyciu obracających się walców, tarcz lub rolek. Zależnie od potrzeb oraz późniejszego zastosowania obrabianego materiału walcować można wzdłużnie, poprzecznie, pielgrzymowo, kuźniczo lub skośnie

Lakierowanie

Na życzenie klienta świadczymy usługę malowania zewnętrznego płaszcza komina izolowanego, w celu dopasowania kolorystycznego do pokryć dachowych i rynien. Malowanie dokonywane jest metodą proszkową zapewniającą doskonałą, jednolitą powłokę. Do wyboru pełen przekrój kolorów palety RAL.

Wiercenie

W naszej ofercie znajduje się usługa wiercenia. Przy zastosowaniu specjalnych wierteł metodą wiercenia wtórnego możliwe jest uzyskanie otworu wielokątnego (np. trójkątnego, czworokątnego), zależnie od potrzeb naszego klienta.

Gwintowanie

Oferujemy Państwu usługę gwintowania. Jest to proces nacinania gwintu. Obróbka gwintu wpływa korzystnie na właściwości wytrzymałościowe śrub!

Frezowanie

Frezowanie to rodzaj obróbki skrawaniem, w której ruch obrotowy zawsze wykonuje narzędzie, a ruch posuwowy (w zależności od konstrukcji obrabiarki, na której jest prowadzona obróbka) wykonywany jest również przez narzędzie lub przez przedmiot obrabiany.

Toczenie

Toczenie polega na oddzielaniu nożem tokarskim warstwy materiału z przedmiotu, w celu uzyskania pożądanego kształtu i wymiarów.

Partner's logo
Partner's logo
Partner's logo
Partner's logo